Ekomajówka 2022

29 maja 2022
Ekomajówka 2022

Sobota 28 maja, była wyjątkowym dniem. Po dwóch latach przerwy ponownie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w EKOMAJÓWCE, która została zorganizowana w zupełnie nowej lokalizacji – zmodernizowanym Parku Pokoju na Osiedlu Chemików.

Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Oświęcimiu. Jak podczas każdej edycji przygotowaliśmy swoje stoisko, a nasi pracownicy byli obecni również przy akcji „Kwiaty za Elektrograty” organizowanej przez Urząd Miasta Oświęcim.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 14:00, jednak już chwilę wcześniej pojawili się pierwsi odwiedzający, którzy zawitali na nasze stoisko. W tym roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym:


KĄCIK PLASTYCZNY

gdzie każde dziecko mogło wykazać kreatywnością, zdolnościami plastycznymi i wiedzą
na temat ekologii. Każda praca została nagrodzona wyjątkowymi upominkami w postaci balonów napełnionymi helem z wizerunkami ulubionych bohaterów z bajek i komiksów.


BROKATOWE TATUAŻE

które okazały się prawdziwym hitem. Piękne wzory i kolorowy brokat przyniosły mnóstwo uśmiechu na twarzach najmłodszych. Chociaż i niektórzy dorośli zdecydowali się upiększyć swoją rękę tym małym arcydziełem.


MOŻLIWOŚĆ PRZEJAŻDŻKI MINI ZAMIATARKĄ

tej atrakcji nie mogło zabraknąć! Każde dziecko miało okazję zasiąść za kierownicą mini zamiatarki i pod czujnym okiem naszego operatora zapoznać się z działaniem tego niesamowitego urządzenia.


LICZNE GADŻETY, PRZEKĄSKI I NAPOJE

dla wszystkich odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy liczne gadżety w postaci długopisów, notesów, toreb czy odblasków. Ponadto wydaliśmy ponad 30 kg soczystych jabłek, a dla łasuchów znalazło się również coś słodkiego w postaci krówek. Każdy spragniony mógł skosztować pysznego, świeżo wyciskanego soku z jabłek.


LOTERIA FANTOWA

przygotowaliśmy również ciekawe nagrody, które można było wygrać biorąc udział w loterii. Każdy odwiedzający miał szanse otrzymać darmowy los. Pod koniec imprezy, na scenie głównej odbyło się losowanie, podczas którego pięciu zwycięzców otrzymało: dwa lasy w słoiku, dwa kwiaty balkonowe oraz kobiałkę pysznych truskawek.


To był naprawdę udany dzień! Dziękujemy za tak liczną obecność na naszym stoisku, wasze zainteresowanie i uśmiech! Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji! Pamiętajcie, bądźcie EKO!

Relacja również na naszej stronie internetowej: