„Graffiti Jam – Miasto w Kolorze!”

09 listopada 2021
„Graffiti Jam – Miasto w Kolorze!”

W dniu 02.10.2021r. odbył się specjalny event „Graffiti Jam – Miasto w Kolorze!”, na terenie siedziby naszej firmy w Oświęcimiu. Udział w tym wydarzeniu wzięli zaproszeni artyści z Oświęcimia oraz całego powiatu, koledzy ze Śląska, a także najmłodsi mieszkańcy miasta Oświęcim, którzy wykazali się cząstką kreatywności. Celem tego wydarzenia była renowacja muru wokół naszej firmy. Razem udało nam się stworzyć coś wyjątkowego, co przyciąga uwagę wielu mieszkańców naszego miasta.

Na samym początku uczestnikom przedstawiono temat graffiti w formie krótkiego warsztatu jako wstęp do świata ciekawej, kolorowej twórczości. Każdy miał możliwość spróbowania swoich sił w graffiti, zyskując swoje przysłowiowe „5 minut”, by zostawić po sobie „ślad” na murach naszej firmy. Oprawę muzyczną zapewnił jeden z muzyków z naszego miasta - „Naraska”, który jest mocno zaangażowany w scenę muzyczną. Tego samego dnia popołudniu większość prac została finalnie ukończona, a na dzień dzisiejszy cała główna ściana jest już gotowa. Za pysznie przygotowane jedzenie, dziękujemy MUMU Food Truck. Szczególne podziękowania należą się organizatorom i osobom zaangażowanym w całe wydarzenie: Miastu Oświęcim, Oświęcimskiemu Centrum Kultury, ,,OTBS’’ i ,,CBMZ’’ oraz Jakubowi Szymeczko, który jest właścicielem Księgarni by Jakub Say10 Tattoos. Nie można zapomnieć również o osobach będących fanami Klubu Sportowego Re – Plast Unia Oświęcim, którzy połączyli dumę naszego miasta z patriotyzmem, tworząc zjawiskową grafikę na naszym murze.

Bardzo się cieszymy za ten pozytywny odbiór pomysłu przearanżowania muru wokół naszego zakładu. Wszystkich serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac artystów w naszej galerii oraz na murach naszej placówki.