Nowinki z Targowiska Miejskiego w Oświęcimiu

06 grudnia 2020
Nowinki z Targowiska Miejskiego w Oświęcimiu

Drodzy klienci!

Pragniemy wam przedstawić krótkie sprawozdanie z działalności Targowiska Miejskiego w Oświęcimiu.

Na przełomie września i października 2020r. zostały wyburzone cztery pawilony handlowe znajdujące się na zachodniej części targowiska, co znacznie poprawiło walory estetyczne tej części placu. Dzięki temu uzyskaliśmy dodatkową powierzchnię pod wynajem miejsc handlowych.

Końcem listopada przy wejściu na plac targowy przy ul. Dąbrowskiego został ustawiony przez Stowarzyszenie „Pozytywni” pojemnik na nakrętki. Gorąco zachęcamy do wrzucania nakrętek, przez co pomagamy chorym i potrzebującym podopiecznym Stowarzyszenia.

Miesiąc grudzień upływa w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Na straganach można już kupić piękne świąteczne stroiki, łańcuchy, światełka, bombki i inne ozdoby świąteczne. Pojawiły się w sprzedaży sztuczne choinki a od 14 grudnia będzie można nabyć żywe choinki. Zarówno cięte jak i w donicy. Można również zaopatrzyć się w gadżety ze świątecznymi elementami, np. skarpety, pościel, sweterki.

Polecamy zakup świeżych warzyw i owoców. Dostępne są również karpie i inne rybki, których nie powinno zabraknąć na wigilijnym stole.

W myśl wspierania lokalnych przedsiębiorców serdecznie zapraszamy na bezpieczne zakupy na Targowisku Miejskim.

Rzucając się w wir świątecznych zakupów nie zapominajmy jednak o zasadach bezpieczeństwa. Dezynfekujmy ręce, zachowujmy dystans, zakrywajmy usta i nos.