Nowe pojazdy specjalistyczne w flocie ZUK!

12 sierpnia 2020
Nowe pojazdy specjalistyczne w flocie ZUK!

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Oświęcimiu wzbogacił się o dwa nowe pojazdy specjalistyczne - śmieciarkę małogabarytową marki Renault oraz pojazd z zabudową bramową do transportu kontenerów marki DAF.

Śmieciarka małogabarytowa została wyprodukowana w 2015 roku i spełnia normy bezpieczeństwa oraz środowiskowe - w tym normę emisji spalin Euro 5. Pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony i małych gabarytach idealnie sprawdza się podczas obsługi posesji w trudno dostępnych miejscach i wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wjazdu dla śmieciarek standardowych wielkości. W związku z tym nowy pojazd pozwoli zwiększyć jakość naszych usług.

Drugim pojazdem jest wyprodukowany w bieżącym roku bramowiec posiadający wiele udogodnień: m.in. silnik o zapłonie samoczynnym spełniający wymagania Euro 6 przy zastosowaniu technologii SCR, w szczególności w zakresie zużycia energii oraz emisji CO2, tlenku azotu, węglowodorów i cząstek stałych. W związku z tym jest to pojazd ekonomiczny o minimalnym wpływie na środowisko. Bramowiec jest wykorzystywany do wykonywania prac związanych z odbiorem odpadów gromadzonych w kontenerach specjalnie do tego przeznaczonych.

Nowe pojazdy specjalistyczne w flocie Zakładu Usług Komunalnych w znaczny sposób przyczyniają się do zwiększenia możliwości naszej firmy, a ponadto podnoszą jakość i dokładność wykonywanych usług. Ponadto unowocześnienie środków transportu w znaczy sposób poprawiają oddziaływanie na otaczające nas środowisko, co jest dla nas również bardzo ważnym aspektem.