Targowisko Miejskie

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Oświęcimiu jest administratorem Targowiska Miejskiego. „Mój Rynek” zlokalizowany jest przy ulicy gen. Jarosława Dąbrowskiego w Oświęcimiu i obejmuje ogrodzony obszar oraz parking pomiędzy ulicami Wysokie Brzegi i Żwirki i Wigury. Posiada 560 stanowisk handlowych różnej wielkości: są tu zarówno miejsca samochodowe, miejsca do tzw. sprzedaży stacjonarnej, jak również pawilony handlowe wolnostojące. Targowisko w Oświęcimiu działa w oparciu o Regulamin Targowiska Miejskiego w Oświęcimiu, który stanowi załącznik nr1 do Uchwały nr XLIV/836/13 Rady Miasta Oświęcim z dnia 27.11.2013r.

Oświęcimski Rynek czynny jest w każdy dzień tygodnia przez cały rok kalendarzowy, za wyjątkiem dni wolnych ustawowo:
  • Święta stałe: 1 stycznia, 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada;
  • Święta ruchome: Wielkanoc, Boże Ciało, Boże Narodzenie.

Godziny otwarcia Targowiska Miejskiego w Oświęcimiu są równoznaczne z godzinami otwarcia bram wjazdowych na teren rynku:
  • W okresie od dnia 22 października do dnia 21 marca każdego roku kalendarzowego, bramy Targowiska otwierane są o godz. 5.30, a zamykane o godz. 18.00;
  • W okresie od dnia 22 marca do dnia 21 października każdego roku kalendarzowego, bramy Targowiska otwierane są o godz. 5.00 a zamykane o godz. 19.00.

Oferta usług Wydziału Targowiska Miejskiego

Najem i dzierżawa pawilonów handlowych znajdujących się na terenie targowiska Prowadzenie rezerwacji miejsc pod stanowiska handlowe całoroczne oraz stanowiska handlowe okolicznościowe Wynajem powierzchni reklamowych na ogrodzeniu targowiska Obsługa toalet Obsługa i pobieranie opłat parkingowych Utrzymywanie porządku - sprzątanie, koszenie, odśnieżanie Wykonywanie bieżących napraw i remontów

Cennik usług świadczonych przez Targowisko Miejskie w Oświęcimiukliknij, aby rozwinąć i dowiedzieć się więcej

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Administracji Targowiska od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 6:30 do 14:30.


BIURO ADMINISTRACJI TARGOWISKA ✆ tel. 33 842-70-60