25-lecie działalności ZUK Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu!

01 lipca 2023
25-lecie działalności ZUK Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu!
Dzisiaj świętowaliśmy wyjątkową okazję! Zakład Usług Komunalnych obchodził 25-lecie działalności w aktualnej formie prawnej - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością!

Członkowie Zarządu Gminy Miejskiej Oświęcim w dniu 9 czerwca 1998 r. podpisali akt założycielski, w którym zawiązali Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Oświęcimiu.

Spółka została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Bielsku Białej Wydział VI Gospodarczy w dniu 30.06.1998 r. natomiast rozpoczęła swoją działalność od dnia 1 lipca 1998 roku!

To niezwykły kamień milowy, który chcemy uczcić wraz z naszymi wspaniałymi klientami, pracownikami oraz partnerami. Dziękujemy za wszystkie lata, które były pełne inspiracji i wyzwań.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata dołożyli swoją "cegiełkę" w budowaniu obecnie znanego Zakład Usług Komunalnych w Oświęcimiu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie? Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://zuk.oswiecim.pl/o-firmie

Powyżej archiwalne zdjęcie Wydziału Oczyszczania Miasta (obecnie Wydziału Gospodarki Komunalnej), który do 2012 roku swoją siedzibę miał przy ul. Bulwary.